Kontakt oss via skjema,
eller finn din kontaktperson lenger ned på siden.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

BMA Heisteknisk rådgivning AS

Lilletorget 1, 0184 Oslo
Postboks 9058 Grønland, 0133 Oslo

BMA Heisteknisk rådgivning AS

Lilletorget 1, 0184 Oslo
Postboks 9058 Grønland, 0133 Oslo

Øystein Ueland

Daglig leder og heisteknisk rådgiver
oystein.ueland@bma.no

Kine Faldin

Kontorsjef
kine.faldin@bma.no

Geir Vogt Toven

Heisteknisk rådgiver
geir.vogt.toven@bma.no

Steinar Gundersen

Heisteknisk rådgiver
steinar.gundersen@bma.no

Kjetil André Bang Throndsen

Heisteknisk rådgiver, sivilingeniør
kjetil.throndsen@bma.no

Harald Follerås

Heisteknisk rådgiver
harald.folleraas@bma.no

Magnie Finnsdatter Nilsen

Kontormedarbeider
-
heisteknisk@bma.no

Maryann Huse

Regnskapsfører
-
heisteknisk@bma.no

Heisteknisk rådgivning Bergen AS

Frank Bratten

Daglig leder, Heisteknisk rådgivning Bergen
Løvåsveien 27, 5145 Fyllingsdalen

Heisteknisk rådgivning Bergen AS

Løvåsveien 27, 5145 Fyllingsdalen

Frank Bratten

Daglig leder, Heisteknisk rådgivning Bergen
frank.bratten@bma.no
Copyright 2017 BMA Heisteknisk rådgivning AS - Laget av Digital-Sikring.no
Lilletorget 1 
0184 Oslo
+47 22 17 30 00