Kontakt oss via skjema,
eller finn din kontaktperson lenger ned på siden.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

BMA Heisteknisk rådgivning AS

Lilletorget 1, 0184 Oslo
Postboks 9058 Grønland, 0133 Oslo

BMA Heisteknisk rådgivning AS

Lilletorget 1, 0184 Oslo
Postboks 9058 Grønland, 0133 Oslo

Øystein Ueland

Daglig leder og heisteknisk rådgiver
oystein.ueland@bma.no

Kine Faldin

Kontorsjef
Mobil: +47 905 93 398
kine.faldin@bma.no

Frank Bratten

Heisteknisk rådgiver
frank.bratten@bma.no

Steinar Gundersen

Heisteknisk rådgiver
steinar.gundersen@bma.no

Kjetil André Bang Throndsen

Heisteknisk rådgiver, sivilingeniør
kjetil.throndsen@bma.no

Stian Askmann-Olsen

Heisteknisk rådgiver
stian.olsen@bma.no

Remi Wisting-Myhre

Heisteknisk rådgiver
remi.wm@bma.no

Kontormedarbeider / ekstrahjelp
heisteknisk@bma.no

Maryann Huse

Regnskapsfører
-
heisteknisk@bma.no

Heisteknisk rådgivning Bergen AS

Frank Bratten

Daglig leder, Heisteknisk rådgivning Bergen
Løvåsveien 27, 5145 Fyllingsdalen
Copyright 2017 BMA Heisteknisk rådgivning AS - Laget av Digital-Sikring.no
Lilletorget 1 
0184 Oslo
+47 22 17 30 00